RT0805BRC0760K4L
MFR.Part #
RT0805BRC0760K4L
JLCPCB Part #
C865015
Description
-55℃~+155℃ 125mW 60.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS