RSF200JT-73-560R
MFR.Part #
RSF200JT-73-560R
JLCPCB Part #
C3563964
Description
-55℃~+155℃ 2W 560Ω Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS