RT0805BRC07430KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805BRC07430KL
JLCPCB Part #
C864922
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 430kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS