AC2010FK-072K87L
MFR.Part #
AC2010FK-072K87L
JLCPCB Part #
C4207423
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS