RT0805BRE0727RL
MFR.Part #
RT0805BRE0727RL
JLCPCB Part #
C865939
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS