KNP7WSJT-91-3R6
MFR.Part #
KNP7WSJT-91-3R6
JLCPCB Part #
C1401089
Description
-40℃~+200℃ 3.6Ω 7W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS