RT0603WRE077K87L
MFR.Part #
RT0603WRE077K87L
JLCPCB Part #
C2140559
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.87kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS