RT0603WRE07390RL
MFR.Part #
RT0603WRE07390RL
JLCPCB Part #
C3967444
Description
-55℃~+155℃ 100mW 390Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS