RT0603WRE0733K2L
MFR.Part #
RT0603WRE0733K2L
JLCPCB Part #
C2140730
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33.2kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS