RT0603WRE0722K6L
MFR.Part #
RT0603WRE0722K6L
JLCPCB Part #
C2140784
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.6kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS