RT0603WRE07220RL
MFR.Part #
RT0603WRE07220RL
JLCPCB Part #
C2140800
Description
-55℃~+155℃ 100mW 220Ω 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS