RT0603WRE0712KL
MFR.Part #
RT0603WRE0712KL
JLCPCB Part #
C4174611
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS