RC0201DR-0776R8L
MFR.Part #
RC0201DR-0776R8L
JLCPCB Part #
C2110033
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 76.8Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS