RT0603WRE07121RL
MFR.Part #
RT0603WRE07121RL
JLCPCB Part #
C4352959
Description
-55℃~+155℃ 100mW 121Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS