RT0603WRE07102RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603WRE07102RL
JLCPCB Part #
C2141402
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 102Ω 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS