AHA50AFB-1R58
MFR.Part #
AHA50AFB-1R58
JLCPCB Part #
C1568665
Description
1.58Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS