RT0603WRD0763R4L
MFR.Part #
RT0603WRD0763R4L
JLCPCB Part #
C4225795
Description
-55℃~+155℃ 100mW 63.4Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS