RT0603WRD07619RL
MFR.Part #
RT0603WRD07619RL
JLCPCB Part #
C4227061
Description
-55℃~+155℃ 100mW 619Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS