AC0402FR-07432KL
MFR.Part #
AC0402FR-07432KL
JLCPCB Part #
C227078
Description
-55℃~+155℃ 432kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS