RT0603WRD075K23L
MFR.Part #
RT0603WRD075K23L
JLCPCB Part #
C1716516
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.23kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS