RT0603WRD074K53L
MFR.Part #
RT0603WRD074K53L
JLCPCB Part #
C1716117
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.53kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS