RT0603WRC0797K6L
MFR.Part #
RT0603WRC0797K6L
JLCPCB Part #
C1718547
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 97.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS