RT0603WRC07680RL
MFR.Part #
RT0603WRC07680RL
JLCPCB Part #
C4134281
Description
-55℃~+155℃ 100mW 680Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS