HHV2WSJT-73-13M
MFR.Part #
HHV2WSJT-73-13M
JLCPCB Part #
C3449582
Description
-55℃~+155℃ 13MΩ 2W Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS