RT0402CRE0722R6L
MFR.Part #
RT0402CRE0722R6L
JLCPCB Part #
C4013551
Description
-55℃~+155℃ 22.6Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS