RT0603WRC07430RL
MFR.Part #
RT0603WRC07430RL
JLCPCB Part #
C1718942
Description
-55℃~+155℃ 100mW 430Ω 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS