SR0805MR-0739RL
MFR.Part #
SR0805MR-0739RL
JLCPCB Part #
C4073147
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS