RT0603WRB07619RL
MFR.Part #
RT0603WRB07619RL
JLCPCB Part #
C4360001
Description
-55℃~+155℃ 100mW 619Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS