RC1206FR-139K09L
MFR.Part #
RC1206FR-139K09L
JLCPCB Part #
C5720856
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS