RT0603WRB075R11L
MFR.Part #
RT0603WRB075R11L
JLCPCB Part #
C3969483
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.11Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS