RT0603WRB073K24L
MFR.Part #
RT0603WRB073K24L
JLCPCB Part #
C4306596
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.24kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS