AA1218FK-077R32L
MFR.Part #
AA1218FK-077R32L
JLCPCB Part #
C4287227
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.32Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS