RT0603WRB0722R1L
MFR.Part #
RT0603WRB0722R1L
JLCPCB Part #
C4170432
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.1Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS