MFR50SFRE52-249K
MFR.Part #
MFR50SFRE52-249K
JLCPCB Part #
C3446624
Description
-55℃~+155℃ 249kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS