RT0603WRB071K07L
MFR.Part #
RT0603WRB071K07L
JLCPCB Part #
C4090829
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS