RT0402FRE074K87L
MFR.Part #
RT0402FRE074K87L
JLCPCB Part #
C854353
Description
-55℃~+155℃ 4.87kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS