RT0603WRB0711KL
MFR.Part #
RT0603WRB0711KL
JLCPCB Part #
C4251728
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS