RP0402DRD0710KL
MFR.Part #
RP0402DRD0710KL
JLCPCB Part #
C20164932
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS