RT0603FRE13470RL
MFR.Part #
RT0603FRE13470RL
JLCPCB Part #
C6207800
Description
-55℃~+155℃ 100mW 470Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS