CFR100JR-73-360K
MFR.Part #
CFR100JR-73-360K
JLCPCB Part #
C1754568
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 360kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS