ERJ-P03F9761V
MFR.Part #
ERJ-P03F9761V
JLCPCB Part #
C4014875
Description
-55℃~+155℃ 200mW 9.76kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS