RC0603FR-1311R3L
MFR.Part #
RC0603FR-1311R3L
JLCPCB Part #
C6638349
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS