RT0603FRE073R01L
MFR.Part #
RT0603FRE073R01L
JLCPCB Part #
C863792
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.01Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS