AT0805DRE071K21L
MFR.Part #
AT0805DRE071K21L
JLCPCB Part #
C4237401
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS