RT0603FRE0720RL
MFR.Part #
RT0603FRE0720RL
JLCPCB Part #
C863664
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS