RT0603FRE0720R5L
MFR.Part #
RT0603FRE0720R5L
JLCPCB Part #
C4296336
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS