RC2512FK-076R49L
MFR.Part #
RC2512FK-076R49L
JLCPCB Part #
C878188
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.49Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS