RT0603FRE0718KL
MFR.Part #
RT0603FRE0718KL
JLCPCB Part #
C706131
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18kΩ 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS