RT0805FRD0749R9L
MFR.Part #
RT0805FRD0749R9L
JLCPCB Part #
C869098
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 49.9Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS