RT0603FRE0712R4L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603FRE0712R4L
JLCPCB Part #
C2099000
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.4Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS